Obvykle na gratulace dlabu, ale sledoval jsem statistiky a užs měl dlouho nula přírůstků, takže mě zalogování asi sta kešek pobavilo a vidím, že to stačilo i na jubileum. Gratuluju. Nedávno jsem si opět přečetl článek v Reflexu, který mě ke keším přivedl a opět našel tvoje jméno jako lídra CZ pole (PaBa začínal o pouhý týden dřív než já), takže místo modly máš u mě pořád jisté ;)![]()
Nejprve Ti pogratuluji za náš celý rodinný geoteam k dalšímu postupnému krůčku do blázince a jen volně navážu na předchozí příspěvek. Tvé stránky a vlastně Tvá osoba byla jedna z těch, která mě ke geocachingu přivedla, modlo moje :D:D:D!
Michale , šlapej vesele pixličkovým světem s úsměvem dál a dál!
Michale, kdyz mi Saman rikal, ze jsi jel lovit brouky, tak jsem vedel, ze jich nejvic bude hnizdit pod keskama:D. Gratuluju
Jasne prijemne se ma spojovat s uzitecnym !! tak je to spravne tak to ma byt. Michale moc gratuluji a at ti to porad slape.
A jak tu někdo už psal, nejvíce pozorovatelných brouků je pod keškama! Takže do dalších lovů přejeme jen ty "čupr" pixly!
Nick Dorcadion nám evokuje vzpomínku na počátky našeho geocachingu a vždy už to tak zůstane, i když se TOP bude měnit. Michale Tobě i Tvým geogirls letí gartulace u jihu. Nechť Tě šipka brouci přivádí jen k samým krásným keškám. Hodně úspěchů přejí D+H
Mě samozřejmě tento nick provází společně s "Hagovým" a Šamanovým taky od mých začátků. Byl jsi také z jedním významných autorů prvního a neopakovatelného českého geo-závodu. Měl jsem vždycky takovou představu, že hledáš především zajímavé druhy brouků a jen tak mimochodem u toho nacházíš krabičky. Přeji hodně dalších úspěchů v obou koníčcích i jiných aktivitách. Tak se drž chlape.
Michale, dvouapůllitr nemá jen tak někdo
Moc gratuluju!
Michale i Konvalinky se pripojuji ke gratulaci k nadhernemu geojubileu. Do dnes si pamatuji na nase prvni setkani. Patris do male skupinky lidi, kterych si moc vazim a kterym fandim. Hodne zajimavych pixlicek a peknych mist preji J & M. ;)![]()
kdepak pod keskama, nejvice broucku sidli udajne v takovych plastovych krabickach, ktere se musi otevrit a prozkoumat. pokud tam cirou nahodou zadny broucek neni, je treba ho tam urychlene dodat aspon na papir pomoci razitka
gratulujeme