Dorcadion Team - 1500

[quote] dandra: No dobry [Y] Jen mi furt nejak neni jasny, jak Ty to delas [<:o)] Asi budu muset zajit na lekci time managementu. Treba me neco osviti [I] Uz si objednej 2K coin, at na GC10CWG muzes dostat dvojite geopupendo [:P] [/quote]

neboj Dane, Dorki si ho u mna v predstihu objednal [H]  je to sucastou toho time managementu. Inac u Dorkiho nejde o ziadnu vedu, ked je v blizkosti nova cache, ide stranou rodina i praca, to si este nezistil? [:D]

Překrásné jubileum! Přeju pevnou šipku, spoustu FTF a žádné DNF do dalších lovů beze zbraní…

taky se pridavam k blahoprani, at te to porad bavi a spousty hezkych kesi do 2000 :wink:

Dorcadionove, prejeme Vam uspesne dalsi lovy a v pokore hledime na vase “cislo” doufaje, ze za 5 let snad…Spuzva tentokrat i se Sun-Manem. 

Jejda. Par dni jsme byli mimo internet a uz mate zase dalsi vyroci. Ani nestacime sledovat Vase milniky. Gratulujeme celemu rodinnemu teamu. Opozdene ale prece.

Gratulace i z Pankráce !!! La.Ker.Do.

A z Vinohrad taky jedna velikáááánská gratulace!!! Nevím, co dodat… kdo umí, umí!

Blahopřejeme Dorkimu a jeho geogirls k patnácté stovce nalezených geopokladů.

Tohle krasne jubileum nam nejak uniklo - oc pozdeji, o to vic gratulujeme a prejeme krasne zazitky a setkani na Tvych geocestach!

Moooc gratuluju k pekne kulatouckemu cislu