Dorcadiononův meld :-)

Včera sem získal meld od geohledače Dorcadiona, že Ještěd v Jizerských horách obdržel darem jednu CACHE. Je to informace pro ty, kdož by to chtěli udělat také, že už je systém geocachingu k tomu nepustí :slight_smile:

Pěknej den

Groula

Blahopřejeme Ještědu a co nejdřív se tam musím vypravit - je to nádherný místo (nedávno jsem jel na kole ten kopec z Libercké strany … a do Prahy).

Jested je krtina dost velka, tam se da cachi naskladat nekolik ze vsech stran… Ale vrsek je jen jeden. :slight_smile:

Dobra prace, Michale. Doufame, ze se podepises i na tech Jizerkach.