Je nějak ve skrýšotlači omezen počet stažených keší.
Dal jsem si najít keše v okolí mého bydliště, skrýšotlač našel cca 200 keší.
Tyto keše jsem označil a dal načíst
Začalo načítání a u prvních cca 50 keší se ve sloupci S objevilo + a údaje o návštěvách a u zbylých keší se objevil vykřičník a červeně se podbarvily
Zkuste kouknout sem http://www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=7&thread_id=5789&sort=&rowstart=0
uvedené vlákno jsem si prohlédl ale odpověď na můj dotaz jsem nenašel.
Vlákno je správně koukni na: wabicek - Přidán 08.11.2007 10:42
pokračování 28.12.2007
Nevím přesně čím to je, ale určitě to není nedostatkem paměti… Občas si Skrýšotlačem stahuji 100-200 kešek v okolí a dělá mi to někdy také. To xms a xmx mám samozřejmě nastavené… Pomohlo mi jedině odhlášení a přihlášení… Pak se dá pokračovat v načítání kešek dál a ty špatně načtené to udělá znova a správně.
Taky se stává, že po určité době nečinnosti (hodina, dvě ?) se keše přestanou načítat (asi vyprší přihlášení). Stačí se odhlásit a přihlásit, označit červené pro znovunačtení a pokračovat vesele dál.
Zkusil jsem tedy nahrávat soubory kešek po cca 100. Vytvořil se sice soubor ve formátu GPX(PQ) ale když tento sobor nahraji do colorada tak mi colorado hlásí, že nejsou nahrané žádné kešky.
Když si uvedený soubor chci prohlédnout v mapsource, tak se mi objeví hláška, že soubor nelze načíst.
Jak mám tedy dostat do colorada jeden gpx soubor obsahující více keší
Zkus si ten soubor prohnat validátorem - viz. http://www.topografix.com/gpx_validation.asp. Jednou mi přišlo chybné GPX dokonce i z PQ. Chybu jsem našel právě tímto validátorem (tag se jmenoval Gpx, správně má být gpx).