Dragon Riders 1300

Tak vcera pri kesovani na Kutnohorsku Jirin prekonal 1300.

Tak preji hodne dalsich nalezenych cache a pokud mozno hodne malych piv. S nimi se pak kesuje lepe :smiley:

DRagone, gratuluju i od nas z divokeho severskeho venkova :wink: a jsem rad, ze drzis tempo… :wink: Jeste kdyby ses naucil s ostatnima pit pivo pravidelne, tak budes naprosta jednicka! :smiley:

Jiřine, gratulace i z naší strany. Sice nevíme kam tak chvátáš, ale jde ti to skvěle. Tak hodně kilometrů bez nehody!

Velka gratulace od Slajzu a Tucku!!!

Dalsi meta a dve nuly padly… Jirine, uz se zase tesim, az si spolu dame pivko :wink: GRATULACE od celeho M@x teamu!!!

Supr, další metička tě přibližuje druhému litříku, který jistě bude po Novém roce brzy na spadnutí :). Tak ať ti to stále šlape, ať tě to baví atd… - tempo už s tebou udržovat bohužel nestačím :p.

Tak to jsme se tam minuli, já byl taky v KH. Jenomže já jich dal asi 5 a ty určitě minimálně 15 :o
Taky moc gratuluju a bahenní lázně jsou prej zdravý :smiley:

Gratuluji k další metě! Jestli ti to takhle půjde dál tak myslím, že budeš u nás ve Východních Čechách časem nejlepší!

Gratuluju Dráčku-Pardubáčku!:slight_smile:

Ze jsem dlouho nikde negratuloval, tak i já se trapně dosti opozděně ozývám a gratuluju:-) stejně ti do 14ti dnů budu moct přát znova?:smiley: