Tak vcera pri kesovani na Kutnohorsku Jirin prekonal 1300.
Tak preji hodne dalsich nalezenych cache a pokud mozno hodne malych piv. S nimi se pak kesuje lepe ![]()
Tak vcera pri kesovani na Kutnohorsku Jirin prekonal 1300.
Tak preji hodne dalsich nalezenych cache a pokud mozno hodne malych piv. S nimi se pak kesuje lepe ![]()
DRagone, gratuluju i od nas z divokeho severskeho venkova
a jsem rad, ze drzis tempo…
Jeste kdyby ses naucil s ostatnima pit pivo pravidelne, tak budes naprosta jednicka! ![]()
Jiřine, gratulace i z naší strany. Sice nevíme kam tak chvátáš, ale jde ti to skvěle. Tak hodně kilometrů bez nehody!
Velka gratulace od Slajzu a Tucku!!!
Dalsi meta a dve nuly padly… Jirine, uz se zase tesim, az si spolu dame pivko
GRATULACE od celeho M@x teamu!!!
Supr, další metička tě přibližuje druhému litříku, který jistě bude po Novém roce brzy na spadnutí :). Tak ať ti to stále šlape, ať tě to baví atd… - tempo už s tebou udržovat bohužel nestačím :p.
Tak to jsme se tam minuli, já byl taky v KH. Jenomže já jich dal asi 5 a ty určitě minimálně 15 :o
Taky moc gratuluju a bahenní lázně jsou prej zdravý ![]()
Gratuluji k další metě! Jestli ti to takhle půjde dál tak myslím, že budeš u nás ve Východních Čechách časem nejlepší!
Gratuluju Dráčku-Pardubáčku!![]()
Ze jsem dlouho nikde negratuloval, tak i já se trapně dosti opozděně ozývám a gratuluju:-) stejně ti do 14ti dnů budu moct přát znova?![]()