Pri dnesnim putovani Rychnovskem Jirin dosahl na 1500.
Takze velka gratulace a at ti to jde takhle i nadale ![]()
Taky moc gratuluju!! B) A to i presto, ze ja jsem byl pred tydnem svedkem toho jedineho praveho odlovu tretiho petikila - tohle uz byla jen formalita… ![]()
Mej se a at Ti to dal slape, Dracku!
Tak to se i já připojuji ke gratulaci
Ať nám vydrží! ![]()
Gratuluji z Krkonoš, pěkně kulaté číslo. Je listopad a my to tady musíme hrabat z pod sněhu.
Přeju hodně radosti z dalších toulek přírodou.
Gratuluju! To je paráda, když se ti i takhle v zimě hýbe počítadlo.
Však sis to taky doufám užil a večer u vínka to též nemě+lo chybu. Budeme to muset zase někdy zopakovat.
Gratulujeme moc a moc ty Magic Draku ![]()
Také posílám gratulaci do Perníkova, hezké zakulacení. Tak už jen třetinu tvých odlovů řidat a máš další litřík-to je co nevidět :). Tak ať tě stále družice proháněj tam kam chceš a kde se ti bude líbit…
Tak koukam, ze jsem prisel o stmelujici oslavu i s timto bonuskem
Tak si to radne vychutnej. Dalsi schudek zacina "2".