Dragon si zajel ke studance pro dalsi zlomovou kesku.
Trosku jsem vahal, jestli to sem psat a nebo pockat par dni a gratulovat rovnou k 2K ![]()
Tak GRATULACE!!!
Dragon si zajel ke studance pro dalsi zlomovou kesku.
Trosku jsem vahal, jestli to sem psat a nebo pockat par dni a gratulovat rovnou k 2K ![]()
Tak GRATULACE!!!
Tak koukám, že jedeš v obrovském tempu a už je tu další kilo. Tak to gratuluju a přeju hodně elánu i nadále.
Dragon dobyl dalsi metu… Gratuluju ![]()
Moc a moc gratulujeme, panáčku! Jedeš opravdu jako drak ![]()
Tak ať ti to sviští i nadále bez zádrhelů a podobných eskapád.
P.S.: A už nepiš do logů, že nejezdíš na FTF! :D:D
Jiřine, ty jsi vážne drak! Gratuluji.
Draku, dráčku, Jiřine, kamaráde, to je, panečku, FOFR!!! Koukám, že Tvému tempu málokdo stačí a proto Ti přeju, ať se nezadýcháš a na jedno pořádné nadechnutí překročíš ten dvoulitr! A že to bude brzy!
Nez napisem gratulaci jednu uz mas zas o kilo vic:).Tak brzy na ten dvoulitr.;)![]()
Za 2 týdny v zimě další kilčo! To je bomba, je z toho 9. místo v ČR. Gratuluju! Akorát to logování ti nezávidím.
Dragone, gratulace a dotaz - děláš taky ještě něco jiného???