Dragon Riders #1700

Dragon si zajel ke studance pro dalsi zlomovou kesku.
Trosku jsem vahal, jestli to sem psat a nebo pockat par dni a gratulovat rovnou k 2K :smiley:

Tak GRATULACE!!!

Tak koukám, že jedeš v obrovském tempu a už je tu další kilo. Tak to gratuluju a přeju hodně elánu i nadále.

Dragon dobyl dalsi metu… Gratuluju :wink:

Moc a moc gratulujeme, panáčku! Jedeš opravdu jako drak :slight_smile:
Tak ať ti to sviští i nadále bez zádrhelů a podobných eskapád.
P.S.: A už nepiš do logů, že nejezdíš na FTF! :D:D

Jiřine, ty jsi vážne drak! Gratuluji.

Draku, dráčku, Jiřine, kamaráde, to je, panečku, FOFR!!! Koukám, že Tvému tempu málokdo stačí a proto Ti přeju, ať se nezadýcháš a na jedno pořádné nadechnutí překročíš ten dvoulitr! A že to bude brzy!

Nez napisem gratulaci jednu uz mas zas o kilo vic:).Tak brzy na ten dvoulitr.;):wink:

Za 2 týdny v zimě další kilčo! To je bomba, je z toho 9. místo v ČR. Gratuluju! Akorát to logování ti nezávidím.

Dragone, gratulace a dotaz - děláš taky ještě něco jiného???