Tak i touto cestou znovu gratuluji.
Na oslavu 500 jsem nekolikrat musel vzit Dragona na zada
Uz se tesim na dalsi spolecne FTF ![]()
I ja jeste jednou gratulujuuu. Jedes jak Drak, jen tak dal !!! At se Ti i nadale dari !!
Tak i já s Imaginem gratulujeme ke krásně kulaťoučkému číslíčku [:D] Jen tak dál!!!
Oooo, mas pekny pullitr [B] [Y] Gratulujem [:D]
A že se nepochlubíš, když jsme spolu v kontaktu, tajnůstkáři!!! Gratuluju a zase brzy nashle v Perníkově nebo jinde.
Jo a je to tam pultisicovka je skvela. Moc gratuluji.
Gratuluju už si v půlce.
Dalsi vlcak v okoli dosahl na vyznamnou metu !!! Koukam, jen vas tu necham chvilku bez dozoru, uz jste jak utrzeny od retezu a jubilea padaj jak na bezicim pasu !!! Gratuluju a koukej tu druhou pulku tak neflakat :-)))
Velka gratulace vychodnim smerem [Y] Koukejte rychle dohnat Doktora, at se tam tak nenaparuje [:D]