Dragon Riders - 500

Tak i touto cestou znovu gratuluji.
Na oslavu 500 jsem nekolikrat musel vzit Dragona na zada :smiley: Uz se tesim na dalsi spolecne FTF :slight_smile:

I ja jeste jednou gratulujuuu. Jedes jak Drak, jen tak dal !!! At se Ti i nadale dari !!

Tak i já s Imaginem gratulujeme ke krásně kulaťoučkému číslíčku [:D] Jen tak dál!!!

Oooo, mas pekny pullitr [B] [Y] Gratulujem [:D]

A že se nepochlubíš, když jsme spolu v kontaktu, tajnůstkáři!!! Gratuluju a zase brzy nashle v Perníkově nebo jinde.

Jo a je to tam pultisicovka je skvela. Moc gratuluji.

Gratuluju už si v půlce.

Dalsi vlcak v okoli dosahl na vyznamnou metu !!! Koukam, jen vas tu necham chvilku bez dozoru, uz jste jak utrzeny od retezu a jubilea padaj jak na bezicim pasu !!! Gratuluju a koukej tu druhou pulku tak neflakat :-)))

Velka gratulace vychodnim smerem [Y] Koukejte rychle dohnat Doktora, at se tam tak nenaparuje [:D]