kladina
červen 11, 2007, 3:08odp.
1
Tak drak nam zase vyletl ze sve sluje az mu narostla devitista hlava a to jeste nejaka priroste
uz jsem to vedel v patek ze na to prijde, ale musel jsem mu slibit, ze nic neprozradim - ted uz ale muzu tak at to vedi vsichni
Jirine, gratuluju, at se ti dari
kladina
Saman
červen 11, 2007, 5:11odp.
2
gratulacia pernikarovi z Pernikova [:)]
kantor
červen 11, 2007, 7:33odp.
3
To je fofr, to je fofr....
Nezbývá Vám ještě něco k vyzvednutí na Vysočině? Přijeďte na Medlov 2007!
Srdečně blahopřeju.
minarjo
červen 12, 2007, 1:44odp.
4
No gratuluji moc! Vykon opravdu hodny obdivu (ne, opravdu nemyslim ten typ vykonu z reklamy se Steindlerem skakajicim z mustku do bazenu [:)]), cili at ti to dale tak drakuje jako nadale - litr tu bude za chvilku…
Atlaska
červen 12, 2007, 2:24odp.
5
Taky jsi s tím mohl počkat na další víkend, abychom mohli slavit. Nebo tam plánuješ už tisícku? Každopádně moc gratuluju a v pátek večer nashle.
Dan44
červen 13, 2007, 9:44am
6
No jo, nejen že nepočkal, ale ani se nepochlubil. Takže aspoň elektronická gratulace
Gratuluju!! Tak at to slape i nadale a hlavne v pohode, litranek mas za rohem !
Tak a je to jasne litzranek je na dohled. Moc gratuluji k protnuti dalsi mety.
wmh
červen 14, 2007, 2:23odp.
9
Taktez se pripojuji ke gratulacim, koukam dalsi oslavenecke Svijany na ceste ! (cinske nudle jsou samozrejmosti [:)] )
Trosku opozdene gratulace touto cestou, ale asi je to fakt trosku s krizkem po funuse [:D], kdyz uz mas na dosah tu daleko cennejsi metu !! Tak ji koukej do VGP pristo tyden zlomit, at mame co zapijet !!!
Qnik
červen 18, 2007, 8:34am
11
Tak to i ja pripojuji svou gratulaci. Koukam Cesky raj byl tento vikend raj oslavenců:-)
900?!
#400 na mé keši Peace bylo jestli si správně vzpomínám někdy na konci roku 2006, ta rychlost je nevídaná ;-)
GRATULUJI!
Sun-Man
červen 25, 2007, 5:22odp.
13
Dragone gratuluju a preju co nejlepsi lov dalsich kesek.