Dragon Riders 900

Tak drak nam zase vyletl ze sve sluje az mu narostla devitista hlava a to jeste nejaka priroste

uz jsem to vedel v patek ze na to prijde, ale musel jsem mu slibit, ze nic neprozradim - ted uz ale muzu tak at to vedi vsichni

Jirine, gratuluju, at se ti dari

 

kladina

gratulacia pernikarovi z Pernikova [:)]

To je fofr, to je fofr....

Nezbývá Vám ještě něco k vyzvednutí na Vysočině? Přijeďte na Medlov 2007!

Srdečně blahopřeju.

No gratuluji moc! Vykon opravdu hodny obdivu (ne, opravdu nemyslim ten typ vykonu z reklamy se Steindlerem skakajicim z mustku do bazenu [:)]), cili at ti to dale tak drakuje jako nadale - litr tu bude za chvilku…

Taky jsi s tím mohl počkat na další víkend, abychom mohli slavit. Nebo tam plánuješ už tisícku? Každopádně moc gratuluju a v pátek večer nashle.

No jo, nejen že nepočkal, ale ani se nepochlubil. Takže aspoň elektronická gratulace

Gratuluju!! Tak at to slape i nadale a hlavne v pohode, litranek mas za rohem !

Tak a je to jasne litzranek je na dohled. Moc gratuluji k protnuti dalsi mety.

Taktez se pripojuji ke gratulacim, koukam dalsi oslavenecke Svijany na ceste ! (cinske nudle jsou samozrejmosti  [:)] )

Trosku opozdene gratulace touto cestou, ale asi je to fakt trosku s krizkem po funuse [:D], kdyz uz mas na dosah tu daleko cennejsi metu !! Tak ji koukej do VGP pristo tyden zlomit, at mame co zapijet !!!

Tak to i ja pripojuji svou gratulaci. Koukam Cesky raj byl tento vikend raj oslavenců:-)

900?!

#400 na mé keši Peace bylo jestli si správně vzpomínám někdy na konci roku 2006, ta rychlost je nevídaná ;-)

GRATULUJI!

Dragone gratuluju a preju co nejlepsi lov dalsich kesek.