Druhý v keši

Ahoj všem.Je nějaké zkratka pro to když je kačer druhý v keši.Vím že je zkratka STF ale je nějak cenná trochu jako FTF???Jakto je??

Cenna je asi jako stribrna medaile :wink:

U FTF jde hlavně o to otevřít logbook a napsat se na tu čistou stránku :slight_smile: to jeslti jseš 2,3 nebo 10 je už jedno porstě už tam někdo je. Zas na druhou stranu tam letíš někdy v noci a pak z té keše krom toho honu většinou nemáš skoro nic… ale porstě to být první je super :slight_smile:

STF = prohra :smiley:
Nez druhy, to uz je lepsi byt treti, jak rika wmh :wink:

Klucííí, vím, že jsou Vánoce, ale jelikož je po půlnoci, měto s těma kešema přijde jako s holkama… Ne??? FTF je FTF :D:D

Záleží kdy.
Pokud jsi STF o 5 minut, tak je to prohra, pokud o 10 hodin je to už něco jiného :wink:

No, nevím, důležité je si odlov užít.

Už se mi stalo, že jsem odlovili kešku jako STF a FTFkáři nakonec říkali, že kdyby to věděli, tak na nás počkají …

:smiley:

Nevím, jestli v tvém přirovnání není lepší STF nebo až TTF, přece jen dobře zaběhlá hol… (ehm cache :slight_smile: ) je větší terno.
Komu se nestalo, že byl u krabičky jako průkopník a stálo to za starou bačkoru?:wink:

Ale tak zase ten pocit… :smiley: B)

Raději mrtvý než druhý :smiley:

Vážně mne fascinují noční FTF s následnými logy "neměl jsem ponětí kde to vlastně jsem". To už si raději užiju odlov někdy kdy si to užiju.

A co je podle Tebe víc vzrušující než o půl 3 ráno zapadnout do bažiny?! :smiley:

Gentleman nezapadává do bažiny před polednem! :wink:

Víte co já to nějak nechápu ten věčný lov byt někde první raději tam přijedu sty a odlov si užiju a třeba krásny pohled do kraje než se pachtit za krabkou ze které nemám nic jiného než tu krabku.

Jasan a taky nepije před setměním :smiley:

Proč běžec běhá? Proč jezdec jezdí? Jde o ten pocit… Pokud to bereš jako zábavu, fajn… Jenže pokud to bereš tak trochu jako sport… Tady se bere ta touha být první… A kdo tvrdí, že si to neužijem :wink:

Me teda nechava zcela klidnym, ze zadny FTF nemam a nikdy ani mit nebudu, neb nejsem private member a nechodi mi na mobil info o kazdy novy kesi v okruhu 1000km.

Stejne tak me nechava naprosto chladnym, jestli jsem v logbooku prvni, nebo 586. Jestli z toho nekdo strika blahem…

Kazdemu zabavu dle jeho gusta, ale kdyz vidim u kesky info published 03:00 a FTF 03:15 a log "letel jsem k ni pres pul Prahy, hura, jsem prvni, haleluja", tak mi tyhle FTFkari prijdou spis politovanihodni, nez neco, co bych mel obdivovat, nerkuli se o to snazit taky… nemuzu si pomoct, asi stejna debilita jako "prvni" v diskuzich na novinky.cz …
Mate snad nekdo zaplaceno, aby vam na mobilu pipalo ze je na novinkach novej clanek, abyste na nej honem mohli ve tri rano prispet jako prvni? IMHO uplne to samy…

Navsteva zajimavyho mista kde jsem nikdy nebyl, privzdelani se necim zajimavym co jsem doted nevedel, potrapeni mozkovych zavitu, to vse popr. jeste navic s prateli? Beru. V tom vidim smysl GC.

Ale hnat se nekam v pul treti v noci, jen abych byl PRVNI? Psychiatr by v tom nejspis odhalil nejaky potreby lecit si nejaky mindraky a komplexy z mladi…

Jinymi slovy moje odpoved na polozenou otazku je: STF je uplne stejne cenna jako FTF - uplne k nicemu.

Pár FTFek jsem taky ulovil, ale nejvíc jsem si užil mysterky kde jsem po pár hodinách nebo i dnech byl první a pak zase dlouho nic. Nebo i odlov tradiční keše, 200 km od domova po pár dnech od publikace, cestou na dovolenou. Ale jinak je fakt že ftf na tradiční keši 1/1 mě už přestává vzrušovat a po její publikaci dlouho zvažuju jestli vyrazím nebo nebo. Poslední dobou už ani nevyrážím, a to ani nemusí být noc.

Jsem PM, ale notifikace nemam nastavene. Jednou jsem se zucastnil FTF honu. Listing cetl kamos, ja o tom vedel prd. Jel jsem autem nebezpecnym zpusobem, tak jak jindy nejezdim. Parkoval jsem na miste, kde je to zakazane. Pak jsme bezeli potme po frekventovane silnici a na miste uz nekdo byl. Po chvili hledani jsem krabku nasel jako druhy. Pak uz sla z ruky do ruky a vsichni si logovali STF, dalsi pribihali, tak si taky logovali STF, ani nevedeli, kde kes byla. Natoz si precist, o cem je legenda. Takze muj nazor je : FTF si vazim, ale neusiluji o ne, STF si vymysleli ti, co nemaji na FTF, no a co-STF, TTF ajanevimco to je k smichu. Prvni je proste vzdy jen jeden. Ale na druhou stranu, je to jejich vec.

gc ma mnoho smyslu, poloh, pohledu, nahledu…
někdo uprednostni 1 kes za rok a o samote, jiny kasle na vyhledy a bavi ho ftf.

nechapu, ze nad tim povysene ohrnujete nos. to jste jako něco lepsiho? :wink: :smiley: … ze jdete s kamarady / bez, vyhledy, nebo jen do lesa, nebo jen ve meste… no a co, tak nekoho bavi ftf, kvuli tomu je menecenny? :).

muzu napsat uplne stejnou vetu naopak: "nechapu, co na tom mate, chodit s kamarady do lesa. nejlepsi je ftf". je to stejna blbost, jako to vase opacne. :stuck_out_tongue:

tos mi to tez nechavalo dycky uplne klidnym..
ale pak sem jednou zkusil, a bylo to..
on kazdy si v tom hleda to sve.. milovnici obcasneho adrenalinusi litaji za FTFkama (mimochodem kdyz sem se u FTF potkal s jinym kacerem, tak sem si s nim mnohdy popovidal vic nez pri "normalnim" odlovu - tim nechci nejak povysovat FTF, ale proste mi to tak prijde… )
mindraky si u toho lecit nemusis…
zkousel sis uz nekdy trochu premyslet ve stresu? ono to skoro ani moc dobre nejde… ze zacatku. ale postupem casu to de lip a lip. a kdyz se do stresove situace nekdy nedejboze dostanes, kde de o kejhak, tak za to mozna budes vdecny, ze se v takove situaci dokazes soustredit (teda aspon ja)

Na Kubulakuv prispevek jsem mel rozepsanou odpoved, protoze s nim taky nesouhlasim, pak jsem si ale rekl, ze je zbytecny prispivat do tyhle diskuze dalsim subjektivnim pohledem a svuj prispevek neodeslal. Ale kdyz uz jsi to tak pekne napsal, tak se pod to s chuti podepisu, protoze bych to sam lip nenapsal a vidim to stejne :slight_smile: