Dryják 50

Dryják už má 50 založených keší, za které mu děkujeme. Blahopřejeme ke kulatému výročí a přejeme mu dalších padesát (jak keší tak let).

Magdalenka, Jirka, Klárka a Lucka

PS: sice mu v profilu svítí 49, ale kutnohorští už vědí.

Tak to se taky pridavam k velke gratulaci. O te jedne se uz na VGP doneslo a druhe udalosti jsem si vsiml casne rano/pozde v noci ?

Dryjaku, diky moc, jit na tve kese je vzdy jistota dobreho zazitku!

Pridavam se s velkou gratulaci,jen ty tvoje nektere kesky me tam nejak porad cekaji na odlov.Tak at te to bavi i po tom jubileju stejne nebo jeste vic.:):):slight_smile:

Dryjaku, i ja jdu s gratulaci !! Preju pohodu, zdravi a radost z kesovani i do dalsich desitek let !!!

Tak jsem se chystal, jak založím toto vlákno, nicméně člověk míní a Šuhajík mění… :smiley:

Takže mistře, vše nej, jsme rádí že tě tady máme - tvé keše jsou skoro všech kategoriíí: těžké, lehké, na zabití /autora i hledačů/, kontroverzní, hojně diskutované a navíc se některé již staly kultovními - akorát Ti chybí nudné a doufám, že ani nepřibydou !

Teda to je pekny vysledek, gratuluju!

Nejen Kutnohorští o padesáti vědí… :slight_smile: I já se moc rád přidávám ke gratulaci, osobní už proběhla, tak jen jedna malá velká tady! Hodně sil do dalších -sáti (nejen keší) přeju! :wink:

Dryjaku Tve kese bezesporu do zlateho fongu nasi geohroudy. Pak je toto mnozstvi jeste vice uctyhodne, ze nepreferujes kvalitu pred kvantitou.