drzak na kolo pro etrex legend

Zdravicko koupim drzak pro etrex legend, pouzity, nepouzity, musi byt vsak naprosto v poradku.

Jeste bych mel dotaz.. Nemuze se stat, ze by GPSka vypadla i pri velice vysokych narazech? Jezdim na MTB a uz jsem poztracel nekolikrat svetla :D 

Jezdim s Legendem na MTB (no ted zrovna moc ne, ale najezdeno uz ma na nem dost), terenem se neomezuju, takze obcas i nekde lesem pres sutry a pres koreny. Legend na riditkach se mnou mj. loni v zari objel CR kolem dokola... to byla pestra cesta, vyzkouseli jsme leccos, treba sjezdy po vojenskych "panelkach", at uz v Luzickych horach, nebo treba z Cerchova,  rychlosti "co to da bez toho, abych se zabil", takze leckdy treba k 50kmh nebo i pres...

Jinak vozim Legenda ssebou skoro porad, od lonskeho kvetna do letosniho kvetna - a zatim jsem ho nikdy nikde nesetrepal. Jezdil jsem s nim i v zime pri nizkych teplotach (kdy lecjaky drzak zkrehne a uleti). Nejsou ani videt nejake znamky opotrebeni nebo unavy drzaku.

Takze podle mych zkusenosti vydrzi ten drzak dost. :)

Pokud by ti tohle nestacilo, pro pocit klidu muzes mit pristroj vzdycky jeste pojisteny snurkou privazanou k riditkum… 

No jasny jsem na tom s MTB podobne.. asi bych ho vyhazoval z kola jen pri zavodech :smiley: jinak 2005 sjezd snezky ceskou stranou prima :smiley: akorat vyklepane svetlo zustal jen drzak :smiley:

Za kolik je v Mountfieldu? Muzu jej sehnat do 14ti dnu za cca 500Kc.. zda se me to moc.  :frowning:

No problem je, ze v Mountfieldech je vyprodany a vypada to, ze hned tak nebude. Petikilo je (asi) standartni cena, coz ovsem nic nemeni na tom, ze je premrstena

Já s úspěchem používám držák pro mobily do auta, koupený na benzince. Upravil jsem přichycení, aby se dalo přimontovat na řídítka a Legenda pro jistotu jistím ještě gumičkou. Zatím plná spokojenost. Cena držáku cca 150,- Kč a 10 minut práce :slight_smile: