Koukal jsem na mda E-TEN X600 nebo E-TEN X610. A jelikož mě Ježíšek obdaroval vrácení peněz za můj mobil. A taky peníze z vánoc. Tak mě docela zaujal:) jeho stránka je zde: http://www.ahmobile.cz/detail/52416A7F-B965-4FD5-9785-E7A5AC606783 . Ale museli by rodiče přispět 1.5 tisíce (6 500) (což asi udělaj protože bez mobilu bejt nemůžu
Chci se teda zeptat jestli tento mobil je dobrý nebo ne. (Ze všech stran) ne jen z geocachingu.