E-TEN X600 nebo E-TEN X610

Koukal jsem na mda E-TEN X600 nebo E-TEN X610. A jelikož mě Ježíšek obdaroval vrácení peněz za můj mobil. A taky peníze z vánoc. Tak mě docela zaujal:) jeho stránka je zde: http://www.ahmobile.cz/detail/52416A7F-B965-4FD5-9785-E7A5AC606783 . Ale museli by rodiče přispět 1.5 tisíce (6 500) (což asi udělaj protože bez mobilu bejt nemůžu :slight_smile: Chci se teda zeptat jestli tento mobil je dobrý nebo ne. (Ze všech stran) ne jen z geocachingu.