asi poslednich pet dnu mam problem - respektive vubec se mi nezobrazi - kese na earth.google, kdyz si stahnu seznam kesi z gc.cz o otevru v earth google. predtim to fungovalo bez problemu. zkousel jsem to na nekolika pocitacich, ale nikde nic. nevite nekdo, cim to je?
No mě to funguje. Není to třeba tím, že cache se zobrazují až od nějakého přiblížení? Zkus se podívat z menší výšky třeba na Prahu a uvidíš, jestli to pomohlo.
to ne, takovej analfabet nejsem.
zjistil jsem, ze problem dela den 28.10.2005, kdyz to nactu bez nej, tak je vsechno ok, jinak hazi chybu GPSBabel pri prevodu souradnic. jestli neni nekde v kodu chybka.