Prosím potřebuji pomoc se zakládáním Earthcache.Rewiever mi poslal, že nemůže cache zveřejnit dokud mu nedám jméno toho, kdo mi povolil založení Earthcache na tom místě kde ji zakládám.Jak jste toto vyřešili vy?Tento dotaz určen hlavně pro ty kdo už Earthcache založili.
Napiš mu, že je to "Public Land" a že tato půda "needs no permission" a že "entry is competely free", pokud je to teda pravda, jinak mu napiš to telefonní číslo co chce.
To není možný…oni chtějí pořád jméno někoho, kdo to povolil.A prý i když není potřeba povolení, tak chtějí kontakt aby se o tom ujistili.Nenechají si vysvětlit, že v CHKO žádné povolení není třeba.Prý je jejich politika taková, že je v chráněné oblasti potřeba povolení nějakého správce.
Dej tam telefon na správu CHKO …
Jestli se zalozenim earthcache nespechas, tak klidne vstup do oficialni korespondence s urady, stoji to za to. Ja tim onehda stravil velmi zajimavy a podnetny cas, kdy muj dotaz obesel napr. nasledujici instituce - kancelar hejtmana, vedouciho referenta krajskeho odboru zivot. prostredni, nekolik pracovniku agentury pro ochranu prirody a krajiny apod. Odpovedi z uradu jsou casto zajimavejsi nez vetsina logu a cely proces chvilemi nebezi linearne, ale ma tendenci se zacyklit ![]()