Vzhledem k tomu, ze kabel k memu legendu je seriovy a na svem nt seriovy port nemam (kdo ho ma?
)pouzil jsem svuj stary usb prevodnik. V Mapsource neni problem, ale easygps hlasi “nemuze byt otevreny COM port”. Nenarazil na tento problem nekdo?
Mel jsem stejny problem a pak jem zjistil, ze EASYGPS neumi pracovat s dvoucifernym porty. Puvodne se mi GPS mapovala pod portem25, tak jsem nastavil USB prevodnik na port2 a bylo vse OK.
jsem to ale tupec, melo me to napadnout. Diky uz to facha ![]()