[color=red]Se ani nepochlubíš ty parchante
Ale ty víš, že velký bratr tě vidí a hned to na tebe bonzne ![]()
Tak ať to teda dál baví… ale to zas není takový problém, bo si vybíráš jen pěkné krabky.[/color]
[color=blue]Pětikilo už je blízko ;), tak ať ti to Ondro šlape…
Blahopřejeme!
Ivo a tým[/color]
Přejeme dobrý signál, ať ten půllitr nehledáš moc dlúho. Víš, že nejlepší je chlazený:D. Ať je to eště letos v zimě;).
Jistou ruku při dalším bičování satelitů.