Ejhle sardno má #400

[color=red]Se ani nepochlubíš ty parchante :wink: Ale ty víš, že velký bratr tě vidí a hned to na tebe bonzne :smiley:
Tak ať to teda dál baví… ale to zas není takový problém, bo si vybíráš jen pěkné krabky.
[/color]

[color=blue]Pětikilo už je blízko ;), tak ať ti to Ondro šlape…:stuck_out_tongue: Blahopřejeme!

Ivo a tým[/color]

Přejeme dobrý signál, ať ten půllitr nehledáš moc dlúho. Víš, že nejlepší je chlazený:D. Ať je to eště letos v zimě;).

Jistou ruku při dalším bičování satelitů.