Mám X800 a spustil jsem Locify bez problémů. Naběhne software, spustí se GPS, ale pouze detekuje. Port nastaven. Při samotném běhu programu sice GPS signalizuje činnost blikáním červeného symbolu v pravém horním rohu,ale při navigování a kompasu nic nenajde. Nerozběhne se…může někdo poradit?? A nevím…dá se někde sledovat tok GDS dat? Jinak v ostatních programech funguje bez problémů…
Máš naprosto identický problém jako já - psal jsem autorům, ale po jedné odpovědi přestali reagovat, takže ti asi nepomůžou. Kdyby snad náhodou ano, budu rád, když tu řešení napíšeš ![]()
Mne funguje GPS s Locify na PDA dobre. Mam Mio A701 s internym GPS (tiez sirfSTAR III). Pouzivam WM verziu Locify z Locify | Independent Oracle Data for Onchain Finance
Problem moze byt aj v Java midlet manageri. Neviem, ci ma E-TEN nejaky v ROMke a ak ano, co to je. Vyskusaj niektory modnuty zo stranky New Jbed Java with security fix | XDA Forums
Mne funguje JBed3dMod_HeapSizeFix_12.02.2008.rar