Event Hell in Paradise

Zda ze, ze auto bude, takze nabizim dve az tri mista pro dopravu tam ve ctvrtek okolo poledne (podle toho, kdy se vzbudim po jiste narocnych carodejnicich), nejaky cachovani po ceste (mozna) a predpokladany prijezd okolo 5,6… Mam dlouhou felicii, takze mista na kramy dost, taky beru nosic na 4 kola, nerad to davam dovnitr, kdyz je to tak blizko… Jo a navrat v nedeli, dopo odpo podle situace a nalady…

Na pripadne spolujezdce se tesici SeE