EVENTY - přihlášení

[color=green]Máme takový drobný problém - do eventu se prý můžeme přihlásit přes "Will Attend" ale "Will Attend" jsme našli pouze jako malou ikonku dole pod popisem eventu a tato ikonka není aktivní pro kliknutí… Zkoušeli jsme se přhlásit na event, který ještě neproběhl a byla stále ještě volná místa, tak nějak nevím, jestli hledáme blbě, marně nebo kde je vlastně problém… Poradí nám někdo prosím? Díky[/color]

Je to podobné jako s logovaním náleze keše, v pravé namídce zvolíš "log your visit" a v položce"Type of log:" zvolíš už výše zmíněne "Will Attend". Pro získani bodu potom po eventě se loguje "Attended"

Při přihlašování na event se postupuje jako u běžných logů. Jen vybereš jako typ logu právě to "Will Attend". Takže normálně vpravo v menu klikni na "Log your visit" a v seznamu vyber správnou položku.:wink:

Ahoj Junet a Alkes, díky moc! nějak nás nenapadlo, e máme jít přes "log your visit"… tam jsme se zasekli :slight_smile: takže už se nám rozsvítilo, mockrát díky! :slight_smile: