evince is temporarily down for service

Nevite nekdo co je s evince? Uz mi druhy den hlasi, ze je mimo provoz. Pisou, ze budou fungovat ASAP, ale dva dny (mozna i dele) je docela dlouho.

Stale nejede. Zacina to byt neprijemne. Mam spoustu vylustenych mysterek pripravenych k overeni … :wink:

Tyden to hlasilo chybu, ted je to odstavene. Tak jdu udelat zitra jedno overeni do terenu. Tak se zaridte obdobne, alespon to je vetsi sranda.