Už dvakrát se mi stalo, že se mi postnula jednu odpověď ve vlákně dvakrát, příspěvky mají však svou dobu expirace (dle mého odhadu asi 30 sekund), a ten přebytečný nejde smazat.
Je chyba u mě, nebo na fóru?
Mně se dvakrát stalo, že se mi nějakou kombinací kláves podařilo odeslat příspěvek ještě před dopsáním. Co to bylo za kombinaci, jsem ještě nezjistil. Ale naštěstí šel dodatečně doeditovat. Ale dvakrát se mi neodeslal nikdy
Doeditovat mi to jde taky, ale smazat ne.