Ferda #500

A je tu další, co to má do tisíce blíž než ke startu. Tak ať vám to Ferdové takhle šlape dál!

Gratuluju! Ted pry prijde ta delsi pulka cesty do tisicovky. At te nadseni a signal neopousteji! A neutec mi o tolik :wink:

Pozvedneme pullitr a pripijme. Gratuluju.

Ferdove, velka gratulace z Polabi. At vam to stale dobre slape.

Skvela zprava !! Ferdove jedou !! Velka gratulace od Slajzu & Tucku !!

vsem ferdum gratulujeme :slight_smile: