Máte někdo nějaké zkušenosti?
Nahrání Firmware bez problému. Všechna moje nastavení zůstala včetně waypointů. Ničeho se neboj a updatuj.
Máte někdo nějaké zkušenosti?
Nahrání Firmware bez problému. Všechna moje nastavení zůstala včetně waypointů. Ničeho se neboj a updatuj.