Folie na displej Garmin CSx 60

Má prosím Vás někdo zkušenosti s ochranou folií na displej Garmina CSx 60, jakou máte a kde by se dala popřípadě sehnat.

Nejlepší folie dělá BoxWave
http://www.boxwave.com/products/cleartouch/cleartouch-screen-protector-garmin-gpsmap-60csx_2819.htm

Zrovna dneska budu obednavat jednu na PSP :slight_smile:

Mam jí na PDA N520 před tím žádná nevydržela dýl než rok jedna dokonce jen 1 měsíc pak už přes ní nebylo vidět.

http://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=291

Pokud budete mít někdo zájem napište objednám Vám též..

Takže myslíš, že bych se k objednávce mohla přidat? mam Garmin GPSmap 60 Cx

Souhlas, mame ji skoro rok a je porad naprosto perfektni, jako bych ji zrovna nalepil. Zkuste se zeptat Marka z GC Shopu, on je nedavno nabizel, ale ted jsem je tam nenasel.

V Picodasu mivali hodne dobre folie - byla to takova tusim A4 plachta, ze ktere se proste ustrihl takovy kus, jaky byl zrovna potreba. Ale za kolik to davali, to fakt nevim.

Nicmene drzi bezvadne, a je dostatecne tlusta, aby chranila.

K plne spokojenosti pouzivam toto http://www.invisibleshield.com/ na 60CSx a dalsi mam na digi fotaku.

ta folie je fakt nezmar, i kdyz se me do ni nahodou necim podari udelat rypanec tak je do druheho dne pryc :sunglasses: Jo, Armada vi co je pro ni dobre :wink:

Zaruka je dozivotni. Doprava do cech je zdarma, cena $9.95. Berou kreditky, nebo PayPal.

to Kenik: Také bych se rád přidal k objednávce o fólii na 60 Cx. Je to možné?

Co se tyce toho invisibleshield
To je asi dobra ochrana proti brutálním skrábancům.A pro garmina super ale nový sklo stojí 500Kč …

BoxWave AntiGlare je proti odleskům.Nicméně PDA nešetřím a škrábance nevidím je to zázrak nechápu:)
Více v článku hore..

Jasně pokud máte někdo zájem zašlu.
Vezmu levnejsi pack po 3ks.
Takze to bude za 220Kc

Protože to pujde standartní poštou za 3$ tak to bude trvat dele
Ja jsme čekal přes mesic nez mi to dorazilo.V tý dobe jsem jeste nemohl platit na internetu a objednaval jsme pres autora clanku tak mozna cekal na vic kusu fakt nevim..

Kdo chcete napiste.

Ja bych prosil take jednu na 60CSx. Polal jsem Ti majla.

Zdravim, tyto folie se dají pořídit ve firmách kde řežou reklamní cedule.Jsou pro exteriéry vydrží až 7 let ,akorát si je musíte upravit do potřebného rozměru.Takové malé rozměry jsou pro ně nepotřebné zbytky ,takže většinou mávnou rukou nad cenou
-a máte to zadarmo !!-:wink:

folie podobne kvality se daji sehnat i u ceskych firem, napriklad screenprotector - http://www.screenprotector.cz mam ji na PDA uz delsi dobu a taky bez problemu.