<font color="red">GCHN27, chcete mne?</font>

Kes na Konopisti hleda noveho panicka, ktery by si nasel trochu casu a obcas ji navstivil a postaral se o ni.

Pokud prave Vy si ji chcete adoptovat, kontaktujte nas pres profil.

Z+T

Ahoj,

pokud se nenajde jiny zajemce (treba z Benesova), tak bych se Expansion GCHN27 rad ujal. Jezdim tam na golf, takze to budu mit tak trochu po ceste. Ostatni via profil.

Diky,

Dan

Hlasím se také jako případný zájemce

Od brezna budu bydlet v Cercanech, takze se hlasim do fronty :)

Můžeme si hodit coinem [:P]

Vítej v Čerčanech, já jsem rodilý Čerčaňák[Y]. Můžem pak zajít na [B] nebo na nějakou keš společně.[:D]

Teda ve frontě už vás je, taky bych se přihlásil, mám hned poblíž dvě kešky, ale rozeberte si to nějak mezi sebou, mám teď docela nápady na nové.