format mp

nazdar, nevie nekto ako by som nahral mapu do gps s priponou mp? alebo ako by sa to dalo pozmenit na iny format? diky za radu.

jestli je to to co si myslim, tak převést pomocí programu cgpsmapper na img a to buď naimportovat do mapsource nebo použít sendmap. Pokud máš Garmina. Pokud máš magellana, budeš to trošku jinak.