Z webu http://mapcenter.cgpsmapper.com/ jsem stahl mapu Londyna. Tato mapa je jedina free mapa co jsem sehnal a potrebuji ji nejak nacpat do GPS Legend. Mapa je ovsem z priponou *.ms a ja nevim pomoci jakeho programu jej nahrat do GPS nebo jak jej pevest aby to slapalo treba pres MapSource nebo pres OziExplorer… Nebo pokud nekdo vi o nejake jine mape Londyna. Diky Harlekýn
Myslíš něco jako Convert the new .mp file to a Garmin .img map file using cGPSMapper? (Vycházím z předpokladu, že mapa, o které hovoříš, je tato a tudíž má příponu .mp)
V podstatě týž návod z fora Groundspeaku v PDF.
Ano to je presne ta mapa. S navodem bude dost problem… Mi co neumime anglicky. Snad to nejak zvladnu
Diky.
Nevíte někdo, prosím, jaká je aktuální situace (po 5 letech od posledního příspěvku výše) s mapou Londýna? Jedu jen na 4 dny, tak se asi nemá cenu pouštět do velkých akcí.
Děkuji za radu či nasměrování…
Já i na jeden den preferuji koupit paírovou, sotjí pár stovek. A do GPS zdarma třeba Open Street Map.
(I když, Londýn je tak přecpaný křivkami, že mi to na Oregonu šlo neskutešně pomalu, tak jsem v mobacu stáhnul rastrové (Ordnance Survey), a pokojenost. Ale to už není moc legální)
pardon…myslel jsem go GPS Etrex30, ne papírovou ![]()
Viz tohle vlákno http://www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=9&thread_id=15143 a nech si poslat co potřebuješ.
Paráda, funguje to, už ji mám nahranou, díky moc