G.P.S. - the movie :-D

Nevím, jestli je to známo, ale já dneska náhodou narazil na film G.P.S. z roku 2007
http://www.imdb.com/title/tt0464006/ :smiley:

College friends embark on a GPS treasure hunt in search of money. Instead of finding buried treasure, they find a buried coffin that contains photos of a kidnapped woman and GPS coordinates that lead deeper into the forest. Are the photos real or part of a game?

Docela zajímavé B) V úvodní pasáži moc pěkná scénka z boje o FTF…

To už se tu řešilo snad měsíc zpátky… :wink:

A predtym asi rok "zpatky" znovu :slight_smile: Historia sa opakuje :slight_smile:

Wow..to cumim ze Sobik neco nevi…hele sobiku a kdyz uz jsi narazil na film..narazil jsi i na titulky? Tak nejak jsem je posledne nemohl sehnat

jj film mám taky, ale titulky nemám :frowning:

Titulky jsem nenašel, ani anglické :frowning: pro případný překlad. Naštěstí ta angličtina je docela jednoduchá, takže se dá podstatě filmu rozumět…

Ano, narazil jsem na to zcela náhodou a tady jsem si toho vlákna nevšiml. Takže se omlouvám za nový téma..

Osobně se mi to líbilo, první polovina pohodová s GC nádechem, hezky zpracovaná a má to náboj. Druhá půlka tak trochu v duchu Scary Movie nebo Pátek 13 1. díl a lehce otevřený konec dává prostor pro dvojku. Myslím, že první polovinu stojí za to vidět, jsem zvědav, kdy tady potkáme auto s SPZ "GPS DUDE" :smiley: