Dnes dosáhl své vytoužené stovky na D1. Předsevzal si, že do Krušnohorského eventu bude mít stovku a tak ji má.
Dobře mu tak. Vždyť si ho dobře pamatuji ze začátku července, kdy byl ještě geokojencem a já ho učil prvním krůčkům, sunar mu připravoval a tak vůbec o něj z mateřské lásky pečoval.
Díky za gratulaci, jestli je tedy k čemu. Původně jsem chtěl to 100 udělat do konce roku, ale nějak se to dobře sešlo a díky svému učiteli a vůdci Mosaferovi se zadařilo dříve. Vlastně musím poděkovat hlavně těm, kteří aktivně geocaching propagují, protože je to super turistika a jětě k tomu hra a zábava. Hodně jsem viděl, to co bych jinak neviděl, a doufám, že časem uvidím ještě více.
Gratuluji, ac se (zatim) nezname - jen pres zapisy u spolecne navstivenych pokladu :-). Stovka je pekna, uz to mohu taky rict :-)… Snad v sobotu nashledanou se tesi…
Také se připojuji zatím virtuálním potřesením pravicí a v sobotu doufám u skutečným k takovému pěknému výkonu za tak relativně krátkou dobu. Jen tak dál!