Tak ti Galdro gratulujem k tvé 400 keši. Doufám že to taky zapijem.
Pěkné. Blahopřeji [Y] To bys nám mohl nadělit nějakou pěknou, výroční kešku Galdrovku [:)]
Výroční keš, ale k 500 se připravuje bude (8/8) [:D]…na pivo jdu zítra kolem čtvrté k Trubce, tak klidně přijďte.
ke Trubce to nestihneme, ale gratulujeme!!!
Snad to Bublající bahno nemělo nějakou symboliku [:P]
Gratuluju a díky za Tvoje kešky! Už se zase těším do těch vašich krajů [;)]
Taky gratuluju, i když jsme to už včera oslavili mariášem na Andělce [:D]
Já se taky připojuju, paráda a gratulace. A na tu 8/8 se těším, to se určitě bude třeba potápět, lítat na padáku a v závěru sjet divokou řeku na kajaku, ne? [:D]. Ať Ti GC dělá pořád takovou radost.
[<:o)] Gratuluju ke 400 nalezených keší, těšim se na tu obtížnou keš (8/8). Zatim mam asi 40 ale ta nula se tam určitě brzy objeví. cau Yawor [<:o)]