Garmin 60Cx a propojení s PC

Ahoj, mám nový přístroj a řeším tu takový jeden malý problém. Dokázal jsem propojit 60Cx s počítačem natolik, abych byl schopen do něj nahrát mapy, nicméně nic jiného z něj už nedostanu (body, prošlé trasy,…). Nevíte někdo co je shnilého ve státě dánském? Předem díky

Můžeš nám ještě napsat, co používáš za program a jak to děláš?

Aha, jasně. Používám standardně přiložený MapSource v6.12.4 od Garmina. Pracoval jsem se starší verzí s Legendem a nikdy takové problémy nenastaly. Běžně připojím GPSku k počítači a zvolím "nahrát do (z) přístroje". Najde mi to GPS pouze jako externí disk a jediné políčko, které lze zaškrtnout je "Mapy". Jinak mi to nalezne až po potvrzení spojení v nastavení GPSky, předtím ani ránu. Formát dat je nastaven na "GARMIN"

Když já připojím GPS k USB portu počítače, tak se začne hledat nové zařízení a nahrává to z CDčka drivery k GPS.

Připadá mi, že by to chtělo nahrát upgrade MapSource a především driverů USB portů pro MapSource. Legend je nepotřeboval a to by mohl být ten problém.

Takže Nápověda - Vyhledat aktualizace SW a pak bych to zkoušel dál.

Vskutku to pomohlo a teď již všechno šlape úplně krásně. Díky za pomoc, jistě ti to tam nahoře vrátí při dohledávání nějaké vypečené micro :wink: