Garmin BaseCamp

Basecamp verze 2.0.7 mi zcela zatuhne počítač, fakt síla, musí se ukončit Task Managerem. Jde to tak pomalu, že nejde nic v Basecampu nastavovat.
Nevím co mu nesedí, PC je spíše nadstandardní: C2Q Q9400, 4GB RAM, ATI Radeon HD4850 (DDR5 verze :wink: ) a to vše na winXP.

Nějaký podivný konflikt… nesetkali jste se s tím?

nasel jsem to, je to v pristroji v ceste
\Garmin\GPX\Current\current.gpx

ten file je potreba importovat. v nem jsou jednotlive casti tras, oddelene bud jinym datumem, vypnutim pristroje ci prepnutim na profil, ktery nema zapnuto zaznamenavani trasy.

poznamka. sledovat rychlostni a vyskovy profil zaznamu je docela vtipneee

Jsou tam nějaké nové funkce oproti novému MS?

když sem si prohlédl v BC obsah mého oregonu 300 zobrazil se mi v té knihovně soubor current.gpx jako jenotlivé prošlé trasy, pojmenované dle data i čau. aniž bych něco importoval a exportoval, po odpojení oregonu od pc, se mi stejným způsobem current.gpx rozkouskoval i v navigaci. Takže v prošlé trasy mám teď xy tras a to je úplně nahouby. Nejde to nějak ošetřit?

Don82: Zatím sem Base Camp skoukl jen tak z rychlíku. Ale je tam možnost si routovatelnou trasu nachystat nejen po silnicích, ale bod po bodu i mimo ně, takže při turistice by to asi mohlo ulehčit navigaci. Zatím jsem to neskoušel naživo, takže nevím, jestli to bude oproti navigaci po stopě nějaký přínos