Ahoj, můžu se zeptat? Web Garmin Connect https://connect.garmin.com/modern/ mi už nejde určitě druhý den. Je to jen můj problém nebo to fakt nejde? Nikde jsem k tomu nic nenašel. Díky.
Ahoj, nevím jak u tebe, ale u mě už druhý den funguje v novém vzhledu bez omezení funkčnosti.
Jsem na to stejně jako Popokapetl07.
Jaky používáte prohlížeč? Zkoušel jsem Chrome a MS Edge. Oboje se chová stejně.
Mám poslední Firefox.

Já používám Chrome. :D :D Ted to testuji a dnešní dopoledne má Garmin údržbu :D
Já používám Chrome. :D :D Ted to testuji a dnešní dopoledne má Garmin údržbu :D
Ahoj, mě ta údržba trvá od 16.6. a pořád se nic nemění. Přes tu mobilní aplikaci na androidu to jede a přes web nikoli. Díky za zprávy, zkusím nakontaktovat garmin support. t