Pokud se nemýlím, tak nemá…
Nemýlíš se :D, nemá.
Tak to je dobrý tak to já mám nalezeno (viz profil) keší s naprosto nevyhovujícím a negeokešingovým přístrojem? Na LEGENDA nedám dopustit. Pravda je třeba se na místě chvilku motat než se ustálí, ale jinak je to čupr mašinka, spolu s TOPO 50. Nprosto vyhovující kombinace pro GC. Jinak ještě TOM TOM v mobilu, ten používám na dojezd na parkovací souřadnice. LEGEND, LÉGEND, LÉÉGÉND!!
Ale dyť tu nikdo netvrdí, že je naprosto nevyhovující. Jde to, ale dře to (občas - kvůli slabší citlivosti).
Co se týče průměrování, tak to prostě neumí. Ale člověk přeci jenom nezakládá kešky tak často, aby si nemohl ten průměr spočítat. ![]()