Doporucim podivat se do jineho vlakna, jako napriklad sem: http://www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=9&thread_id=9025&sort=&rowstart=0
Bohuzel jsem tuto akci prosvihl …
muzete mi dat nekdo tip, kde bych jeste sehnal Legenda s Mapu Topo Czech (40 nebo 50) i s drzakem na kolo za podobnou cenu?
klidne i draz, nikde ho uz nemaji skladem… ![]()
Mrkni se na aukro, teď je jich tam spousta, ale zhruba o 500kč dráž.
Spousta podnikavcu tyto pristroje zkoupila a prodava je o 50 az 60 % draze, nez byly puvodne k mani..taky me to napadlo, ale pak mi to bude lezet doma, aukro nepouzivam…radeji jsem znamym poradil, at koupi, dokud je.
Takze bud na aukru nebo pohledat, v nejakem el. obchode jsem videl cenovku 1199,- Chce to pohledat.
Aukro nepouzivam, jestli aukce tak to radsi uz ebay.com
No prozatim hledam, hledam, ale nevypada to slibne.
Jeste by me zajimalo proc nektere obchody maji uvedene ze k Legendovi je Topo Czech 2 a nektere Topo Czech 50 (neni to nejaka chyba?)
JJ to je správně to je cena s poštovným…![]()
Sehnala jsem Legenda v akci v prodejně v Ústí. Byla jsem nejdřív v pořadníčku a pak to klaplo. Jenže doma rozčarování. Pokoušela jsem se přehrát přednastavenou základní mapu mapouTOPO CZECH 50v4 z CD, které bylo součástí balení. Jenže při registraci mapy mi to hlásí, že k zadanému přístroji je již více registrací mapy, ať si vyberu, se kterou chci pracovat. Ale můj kód mapy tam není. Naletěla jsem?
Jo přátelé, taky jsem ji od Mountfielda tenkrát vyšpatnil, kamarádovi jsem potom prodal kolo, vyšla mě asi na 4500,- se vším všudy. Pak jsem ji prodal asi za 2300,- neboť jsem investoval do mobilu s navigací. Ten jsem ovšem nechal v golfkách a při jejich složení mi rupnul displej, oprava za 3000,- mě moc nenadchla a porouchaný mobil jsem proto uklidil hluboko do skříně. Teď jsem využil akční nabídky a opět se vrátil k Legendu. Rozhodně nelituji :o)
Zdravím všechny, zajímalo by mne jestli jste někdo nenarazili na tento bazmek, který pasuje k etrexu?
Pokud ti mapy nejdou pouzit, respektive mas dany problem, asi bych se zkusil v danem obchode poptat, zda jsem neco neudelal spatne ci popripade zda chyba neni jinde (produkt uz byl aktivovan). Sice vseobecna rada, ale lepsi nez nic. A pokud se ti to vyresit podarilo, gratuluji.
tak tuhle akci jsem tesne nestihl…objednaval minuly vikend, minule pondeli mi volali z prodejny, v jakem kamennem obchodu si chci legenda vyzvednout (tak sem si rikal, ze to je v kapsi:)) a ve stredu poslali mail, ze bohuzel uz neni…takze se pripojuju k prani: pokud najdete legenda s mapama a uchytem na kolo za cenu blizkou tem 1000,- tak sem s reklamou:)
Zkus volat po prodejnách. Já měla zamluveno v Hradci Králové a zrušila jsem to, protože mi Legenda známá koupila v Ústí.
Mel bych malou prosbu. Prave mi dorazil muj Legend, narval jsem do neho baterky, nasel pozici a ted si s nim hraju. Uz jsem nastavil vsechno co jsem chtel, ale ted nevim jednu vec.
V Hlavnim Menu - Nastaveni - Jednotky … se nachazi polozka "Elipsoid" a defaultne je zvoleno "WGS 84" teto polozce nerozumim. Muzete mi ji prosim nekdo vysvetlit rict co by tam u nas v CR melo byt nastaveno?
Dik za radu.
Nech tam WGS84. Všechny běžně používané stupňové souřadnice jsou na něm postaveny.
Víc se dozvíš třeba tady.
Pro spolupráci GPS s českými turistickými mapami (starší mapy KČT a SHOCart) se ti může hodit ještě S42, ale bacha abys to pak nepomotal při zadávání souřadnic, jinak budeš hledat cache 100m jinde.![]()
to co uz tam mas
- wgs 84
(nerad bych se poustel do definice elipsoidu, ale jde o to, ze nepravidelna, sisata, hrbolata a nerovna zeme je pro prakticke ucely kartografie vyjadrena zjednodusenym elipsoidem)
pokud moc kecam, napiste to nekdo lip a ja tohle smazu ![]()
Už nikde asi nejsou .Kdyby jste náhodou vedeli kde se da ješte sehnat dejte prosim vědet.diky…
Je si nechal vyjet nabidku na zbozi CZ a jel jsem postupne obchod po obchodu. Az jsem narazil na jeden za 1200, ale bez drzaku na kolo. Meli ho ale skladem a do druheho dne byl u mne. V tomto obchode to byl taky posledni kus.
Na stránkách měli už v pondělí pod "Akce do vyprodání zásob" popisek "Akce ukončena"
Jen tak mimochodem abych zase neozivoval jine zapadle vlakno. V mem Legendu je soft verze 3.7 nekde jsem cetl ze posledni firmware je 3.9 Nevite kde tento firmware stahnu ? a k cemu mi bude dobry?
predem dik ![]()