Garmin iQue 3600 - software

Čau prosím poradí mi někdo? Koupil sem si PDA Garmin iQue 3600 (s palm OS) a chci s nim kešovat. Tak sem si tam nainstaloval Cetus GPS (nic jinýho k tomu zatim) a i když přístroj GPS sygnál má, program Cetus GPS píše, že No GPS detected…prostě ten přístroj (interní gps) nekomunikuje s tim programem. Nevíte někdo prosím co s tim?

Ahojky, poridil jsem take iQue3600 a nemam v nem zadny soft, kese nachazim sice i tak, ale musim si predem spoustu veci vytisknout a to mi nesedi. Nedari se mi vsak spojit poc s gps. Mam k propojeni kabilek USB s Palm rozhranim bez sync tlacitka. V pocich ma nainstalovany PalDeskTop s Hotsync (4,1,0 i nejnovejsi). Provozuji WinXP i Vistu, ale nikde mi to nejde spojit, jak to mas propojeny Ty?
Diky vsem za rady,
JiMill

Taky mi to pořád blbne, já to nahrávám ručně na SD kartu. Je to rychlejší.

Muzes mi to blize popsat? Ja v iQue nevidim vubec nic z toho, co je na karte :frowning: ani mapy a ani hudbu (ale vidim, ze je z casti plna).
Hledam nekoho z Prahy, kdo pouziva stejny stroj a ma s tim nejake zkusenosti.

Tou posledni vetou jsem nemyslel vyradit Masoxe z pomoci, ale hledam jeste k tomu nekoho z Prahy, komu to funguje, abych vyzkousel, jestli nemam rozbitej kram…
JiMill

P.S: Masoxovi se omlouvam, jestli to pochopil jinak.

Ahoj pánové mám taky problém mám garmin iQue 3000 a nejde mi to skloubit s PC nemá náhodsou někdo ovladač ?? já se z toho snad už opravdu zcvoknu :smiley: kdyby byl tak někdo laskav a poskytl ovladač líbal bych mu snad i nohy

Stále se tu nenajde někdo s ovladačem pro propojení PDA k PC rád bych z interní paměti GPS vyhodil Mapu celé severní ameriky a nahrál tam ČR

Mám ten samý přístoj a už půl roku ho na Geocaching používám bez problémů. I zde na fóru v mém vlákně můžete najít tento postup, který mi jiný kešer poradil a funguje skvěle.

  1. Najeď si na kontakty a založ nový (napiš nějaké jméno).
  2. Na stránce kontaktů si najdi řádek s požadovaným kontaktem (který jsi založil)
  3. Na tom řádku klikni úplně doprava (Není tam žádná ikonka, ale funguje to.)
  4. Mělo by ti vyskočit okno s dotazem - zvol "manual".
  5. Zadej souřadnice smiley
  6. Najeď si do menu - spusť aplikaci "Finds"
  7. Zvol "waypoints"
  8. Najdi, klikni, dej "Route to"

Mám Ique 3200 (je to ořezaná verze 3600) a měl jsem taky problém ho propojit s počítačem. Ptal jsem se na jednom anglickém fóru a tam mi poradili - http://forum.brighthand.com/showthread.php?t=271516

Tak snad ti to taky pomůže.

mám naprosto stejný problém mám cetus i patchaway i patchaway4 a všechno hází stejnou hlášku :@ co se týče funkce "send to gps" na GC.com taky mi nejde…nenajde zo zařízení (není divu ique je vlastně připojenejn jenom pár sekund po dobu synchronizace) někdyo tady zmiňoval že nahrává kešky přes SD kartu víte o tom někdo něco doteď zadávám normálně ručně vytvořit si waypoint zadat souřadnice atd. atd. prosím o rady všech mých prolémů(pokud je to možnéú

zatím jsem psal na forum GC.com a stále čekám na odpověď :expressionless:

Mam malej problem mam gps ale nevim kde si mam stahnou do toho gps progam na hledani kešek

záleží hodně jakou přesně gps máš :wink:

Koupil jsem starší přístroj a po zapnutí se objeví uprostřed displeje toto:
Use stylus to tap center of target one last time.
Ať máčkám jakoukoliv klávesu nic se neděje.
Co mám zmáčknout, aby přístroj fungoval.
Jaká nabíječka je pro tento přístoj ?
Zatím to nabíjím přes USB.
Díky za rady

Stylus je ta plastová tyčka na ovládáni dotyk. displeje, bývá často zasunutý v boku přístroje..
Pro kalibraci displeje s ním ťukni doprostřed terčíku na displeji :wink:

Jaké SD karty dát do přístroje (jaká největší velikost karty jde dát do přístroje).
Přístroj ukazuje GPS, která je rozdílná s GPS kterou jsem zjistil z mapy.cz. Ukazuje pořád ikonu vyhledávání singnálu GPS.
Zkoušel jsem V menu QueGPS vybrat příkaz New location -> Automatic ale nic se neděje. Pořád špatná GPS místa kde jsem.
Jak to udělat aby ukázal správnou GPS místa kde jsem ?
Díky za rady

Predpokladam, ze byla GPS delsi dobu vypnuta. U starsich GPS muze trvat az cca 15 minut, nez nacte ze satelitu vsechna potrebna data (pokud byla vypnuta mnoho dnu/tydnu - nevim presne - nebo pri premisteni o vice jak cca 150 km)

Takze, pokud je funkcni a mas dobry vyhled na oblohu a nepohybujes se (respektive s GPS), tak by se do 15 min mela chytnout.