Pridam par detailu ohledne timingu. Diky spatnemu radiu od Asusu byl launch posunut z Q3/08 na Q1/09. Prvni PLNE funkcni vzorky by mely byt k dispozici na testy operatorum v 09-10/08. S telefonem jsem si hral minuly tyden a presto, ze nebyl plne funkcni (nefungoval fotak), navigace fungovala bezvadne a ovladani je stejne intuitivni jako iPhone. Nevyhoda? Vlastni OS, tim padem prakticky znemoznene dohravani 3-rd party aplikaci…