Garmin nüvifone

Jak se zdá, tak Garmin nechce usnout na vavřínech a pracuje na nové hračce: nüvifone. Telefon, navigace, browser.

Informace na http://www8.garmin.com/buzz/nuvifone/, fotky na http://www8.garmin.com/buzz/nuvifone/media_gallery.jsp.

UPDATE: o přístroji už napsal Marek na http://navigovat.mobilmania.cz/Bleskovky/AR.asp?ARI=113700.

Díky Luďkovi za avízo. Holt má tyhle informace dřív, když má jiný čas :slight_smile:

Pridam par detailu ohledne timingu. Diky spatnemu radiu od Asusu byl launch posunut z Q3/08 na Q1/09. Prvni PLNE funkcni vzorky by mely byt k dispozici na testy operatorum v 09-10/08. S telefonem jsem si hral minuly tyden a presto, ze nebyl plne funkcni (nefungoval fotak), navigace fungovala bezvadne a ovladani je stejne intuitivni jako iPhone. Nevyhoda? Vlastni OS, tim padem prakticky znemoznene dohravani 3-rd party aplikaci…

a dalsi, treba i aktualni zpravy by nebyly?