GARMIN OREGON - směr pohybu

Pozdrav všem. Rád bych se zeptal, zda jde někde v uvedeném přístroji nastavit, aby se v seznamu kešek místo písmen určujících směr ke kešce, objevovala ta červená šipka. Někdy se mi šipka objeví, ale převážně tam jsou ta písmenka. Případně jestli se to tu řešilo prosím o link, děkuji.

Šipka je tam při pohybu, písmena v klidu. Alespoň myslím, že je to tak…

Díky, taky jsem si to myslel, že při pohybu se to aktivuje, ale myslel jsem si, jestli to třeba nejde někde nastavit. Kolikrát s tím běhám a vono nic. :smiley:

Je to pohybem a přepíná se to po překročení určité rychlosti.

Docela bych uvítal, kdyby to bylo nastavitelné jako třeba u Visty HCx… Tady je "automatické" a nikdo pořádně neví při jaké rychlosti a za jakou dobu se zapne…