Jak se zdá, tak Garmin ještě ani nestihl ustřihnout pupeční šňůru Colorada a už vytváří nového sourozence: Garmin Oregon. Moc se o něm zatím neví, ani obrázky nejsou.
Něco málo co se šeptá:
- dotykový displej
- menší a lehčí než Colorado
- bezdrátová výměna waypointů, tras, obrázků
- MicroSD karta (CO má klasické SD)
Více na http://forums.groundspeak.com/GC/index.php?showtopic=197927 nebo http://gpstracklog.typepad.com/gps_tracklog/2008/07/garmin-oregon-h.html#more