Garmin Oregon

Jak se zdá, tak Garmin ještě ani nestihl ustřihnout pupeční šňůru Colorada a už vytváří nového sourozence: Garmin Oregon. Moc se o něm zatím neví, ani obrázky nejsou.

Něco málo co se šeptá:

  • dotykový displej
  • menší a lehčí než Colorado
  • bezdrátová výměna waypointů, tras, obrázků
  • MicroSD karta (CO má klasické SD)

Více na http://forums.groundspeak.com/GC/index.php?showtopic=197927 nebo http://gpstracklog.typepad.com/gps_tracklog/2008/07/garmin-oregon-h.html#more

Už se těším na zbývajících 48 modelů(států) od firmy Garmin.
Ale bude to na dlouho,Amerika má ještě i nějaké volně přidružené státy.:slight_smile:

Hmmm, a firmware někdy udělají? :smiley: