Chtel bych se zeptat, jestli ma nekdo zkusenosti s podporou waymarkingu v androidich aplikacich pro GC - osobne pouzivam a:drake, ale na tom az tak nesejde.
Mohl bych to samozrejme vyzkouset. WM ale zatim nehledam, dosud jsem mel jen turistickou navigaci a tam mi prace s waymarky nejak nesla. Ted, kdyz objevuju krasy aplikaci pro chytre mobily, zvlast jak si hrave poradi s databazi kesek cele republiky, by me zajimalo, jestli obdobnym zpusobem jde hledat i waymarky.
Locus.

Mám datábazi WM v Geogetu. Jednou měsíčně dělám POI pro gpsku. Stačí mi jen můj kraj.
V novém mobilu mám Locus a tady na foru jsem našel export pro waymarky od Dobesche, vypadá to dobře (na mapě je ikonka WM).

Hezké vidět své dílo ![]()
Jinak export do locusu děláš jak?
Taky (krátce) používám a:drake. V jedné databázi GG mám keše, ve druhé WM. Stačí obě nakopírovat a pak mezi nimi v a:drake přepínat. Bohužel ale všechny waymarky mají společnou ikonu WM.
EDIT:
Pokud jsi myslel aplikaci, která by tahala WM online, tak o ničem nevím. Obávám se, že to ani nepůjde.
Tohle je přesně, co jsem se potřeboval dozvědět. Díky, budu zkoušet. Jen je škoda, že se keše i waymarky nezobrazí současně.
u předchudce aDrejka jsem skončil na tom, že jsem si odlovené WM označil fiktivnim datem 1.1:2000. Jenže toto datum program zblblo do té míry, že nešel použít. A bohužel mi ani autor nedokázal (nebo nechtěl) odpovědět na otázku proč to dělá a jaké datum bych měl použít aby se to nezbláznilo.
Doufám, že v Adrake už máte toto chování odstraněné.
Čirou náhodou jsem zrovna na tohle narazil na gc.com fóru:
Více: http://forums.groundspeak.com/GC/index.php?showtopic=307723
Pokud bude obojí v jedné databázi, tak to pochopitelně zobrazí najednou. Nicméně WM tam jsou jen jako takový přílepek bez výraznější podpory, proto mají taky jednotnou ikonku.