GC.com: Server is too busy

Od večera až do teď se mi nepodařilo zalogovat dnešní kešky (zbývá už jen jedna) - GC.com hlásí “Server is to busy”. Míváte podobné problémy?

Jojo....stava se to....ale ted uz to jede;)

Musis vydrzet......zatnout zuby a nepovolit;)

Včera večer to zlobilo,teď už OK. Asi bylo moc kačerů na lovu,no…[;)]

A kdyz potrebujes neco zalogovat rychle, pouzij WAPove stranky http://wap.geocaching.com/

To je caste… amici zacali logovat a na nas uz se nedostalo… kabely vyschly.

Nemyslím, že to je logováním amíků [:D]

Myslím, že největší zatížení databázového serveru jsou databázové funkce jako například search. Nechtěl bych být v kůži administrátora takového serveru.

Docela by mě zajímalo na jaké platformě jim to běhá, jaká je tam konektivita a kolik uživatelů to je schopno naráz obsloužit. Nevíte to někdo?

 

No, každopádně ať už to je jak to je, možná by stálo za to uvažovat o upgradu, když to takhle zlobí …

Taky s tim zapasim uz asi od leta ! Ted to zrovna zase nejede. Zaplatil jsem PM a doufal jsem, ze za me penize nakoupej dalsi masiny do clusteru a oni asi sli radeji za ne na pivo :frowning: