GC.com

…no, dneska to fakt je ňáký divný. Že by se nám panenko skákavá GC.com definitivně složil??

no veru, je to zle. Rano o 8.30 to este bezalo. Asi zase nieco robia so serverom… Dufam, ze si zalohuju data :)))))

Nezapomente na casovy posun, zrejme v dobe maleho provozu (Sev. Amerika) probiha udrzba systemu. Neni to zrejme poprvni a ani naposled :slight_smile:

jak jsem se docetl, groundspeaku opet zkolaboval firewall a asi nebyl nikdo po ruce, kdo by ho zresetoval.