no clanek napsanej pekne a navic v periodiku, ktere by nemuselo prilakat stovky lidi a take snad ne likvidatory krabicek. Ale stejne mam porad stejny nazor, ze v tuhle chvili nejlepsi clanek= zadny clanek.
no clanek napsanej pekne a navic v periodiku, ktere by nemuselo prilakat stovky lidi a take snad ne likvidatory krabicek. Ale stejne mam porad stejny nazor, ze v tuhle chvili nejlepsi clanek= zadny clanek.