http://www.rozhlas.cz/radionaprani/archiv/_audio/00593036.mp3
Ale já za to nemůžu!!! ![]()
No, takových reportáží víc. Aspoň to všechny odradí ![]()
I když - nezaujatý posluchač musí získat dojem, že jsme vandalové, protože rozebíráme zídky a rveme břečťany… tak nevím, co je lepší.
vtipná reportáž, hlavně o tom rvaní břečťanu
úplně do vidím ![]()
a navíc jsme členy sekty ![]()
jj sekta a pekne rozsirena po celem svete
takovehle reportaze beru jako prinosne
at uz je ten petr kdokoliv a jeho soused take tak maji mou gratulaci k pekne reportazi a konecne poradnemu ukazani Geocachingu ve spravnem svetle.
Připadá mi to jako rádio pro Jehovisty…
Nejlepší je to s tou sektou.
Hehehehehe. Jsem zatim jenom v pulce, ale uz jsem smichy skoro spadnul ze zidle. ![]()
Dobrý, udržel jsem se, ale dalo mi to teda práci. Hehe sekta geocacherů, plíživé přískoky, plamínky v očich a křemíkový démon. Já fakt nemůžu. :D:D:D:D
:D:D:D Skvělý :D:D:D, to si musím pustit ještě jednou, hlavně aby někdo nepřišel do dílny, myslel by si, že jsem cvok, jak se tady chechtám:D a to jsem si myslel, že si dneska srandu neužiju, celej den v dílně, ještě, že jsem si při kávě podíval co je nového na GC.![]()
Dost dobré ![]()
Abych to uvedl na pravou míru.
Ten soused Petr jsem já. Ta keška v závěji je [cache]GCXHR4[/cache] a ta v břečťanu je tato: [cache]GC132W7[/cache] . O tomto feuilletonu jsem se dozvěděl, až když jej šel soused Bohdan minulý týden natáčet do rozhlasu.
Jak to bylo na Doubravce doopravdy, to nevím, protože jsem tam nebyl. U Teplického zámku se opravdu keška zrovna ztratila, ale břečťan jsem nerval , přece si nezničím schovku, když ji chci obnovit!! Že?
No a výlet na kole? Samozřejmě, že jsme byli na keškách. Byla to [cache]GC152KT[/cache] a pár okolních.
Ale jinak je to všechno pravda. Skoro. ![]()
A abych Bohdana prásknul (nebo mu udělal reklamu;))
Tady si můžete poslechnout další: http://www.rozhlas.cz/radionaprani/archiv?p_po=770&p_pattern=&p_gt=1
Vem ho někdy na event, ať má o čem v rádiu krafat ;):D.
To by byl fujeton ![]()
To bylo super.![]()
To je přesně geocaching očima mudlů. ![]()
No já teď koukám že se články o GC rodí jak houby po dešti - dneska je zase jeden a dokonce v Ekonomu :-))
Tady je ten článek z Ekonoma: http://ekonom.ihned.cz/2-21960410-400000_d-37 ale ještě jsem si ho nestihla přečíst…
stručné, výstižné, minimum chyb - a určitě lepší než GC na ČRo Sever ![]()
Supr. Nevíte, kdo kešer to psal nebo aspoň na tom spolupracoval?
Taky jsem to chtěl vědět, ale podpis nikde u článku není. Nejsem si jistý jestli podpis u vedlejšího článku je ten správný. Snad se autor sám ohlásí :-))
No jestli myslíte ten článek jehož URL odkaz přidala Lucecitka, tak tam jsou autoři uvedení.
RADAN DOLEJŠ
SVĚTLANA RYSKOVÁ
Fakt dík … mě by samozřejmě zajímaly geonicky ![]()