Ahoj, používám k lovení GPS modul s mobilem e51 a aplikaci HG. Je to dobrý program ale chybí mi tam možnost mapy s zobrazením keší. A ptám se jestli máte někdo nějakou aplikaci na s60. Předem díky
Na 51 jsem pouzival (a jeste obcas nouzove pouzivam) Garmin Mobile XT - topograficke mapy i cestovni prakticky celeho sveta + PQ s cachemi. Bohuzel nelze navigovat pomoci sipky, ale na prijezd k pokladu je to super. Pak uz jsem prepinal na HG.
Na 51 jsem pouzival (a jeste obcas nouzove pouzivam) Garmin Mobile XT - topograficke mapy i cestovni prakticky celeho sveta + PQ s cachemi. Bohuzel nelze navigovat pomoci sipky, ale na prijezd k pokladu je to super. Pak uz jsem prepinal na HG.