Ahoj, 3.5. odlétáme na Madeiru, hlavní cíl geocaching. Pokud máte zájem o přepravu vašich cestovních miláčků, napište mi na m.sedlacek(zavinac)chello.cz a domluvíme se. Jsem z Prahy, ale do té doby budu určitě v Brně, Písku, Bratislavě…
Ahoj, 3.5. odlétáme na Madeiru, hlavní cíl geocaching. Pokud máte zájem o přepravu vašich cestovních miláčků, napište mi na m.sedlacek(zavinac)chello.cz a domluvíme se. Jsem z Prahy, ale do té doby budu určitě v Brně, Písku, Bratislavě…