Vzhledem k tomu, že se u této cache trefilo zveřejnění do strašného lijáku a v logu pak začala přestřelka o logování FTF, která s cache vůbec nesouvisela a která byla nakonec majitelkou (mou sestrou) přemazána k nelibosti jednoho diskutujících, který nás obvinil z cenzurních zásahů ala Husák, podle slibu vkládám zde na začátek onu smazanou diskuzi.
Veškeré další pokračování v této diskuzi stejně jako věci k této cache (které nepatří do logů), pište, prosím, zde.