GC187HT - Chleby? ZOO! - nabidka k adopci

Ahoj,
chteli bychom touto cestou nabidnout k adopci kes [cache]GC187HT[/cache]. Mysleli jsme, ze okolo budeme jezdit casteji, ale bohuzel to nejak nevychazi. Pokud byste mel nekdo zajem, tak se ozvete bud sem, nebo na mail.

Paw & lucima

pokud se ti nikdo neozve, neni pro nas problem v pripade nouze se postarat o tuto kesku :wink:
dej vedet pres profil nebo 607757142 Michal

Vyreseno

Paw & lucima