Ahoj,
chteli bychom touto cestou nabidnout k adopci kes [cache]GC187HT[/cache]. Mysleli jsme, ze okolo budeme jezdit casteji, ale bohuzel to nejak nevychazi. Pokud byste mel nekdo zajem, tak se ozvete bud sem, nebo na mail.
Paw & lucima
Ahoj,
chteli bychom touto cestou nabidnout k adopci kes [cache]GC187HT[/cache]. Mysleli jsme, ze okolo budeme jezdit casteji, ale bohuzel to nejak nevychazi. Pokud byste mel nekdo zajem, tak se ozvete bud sem, nebo na mail.
Paw & lucima
pokud se ti nikdo neozve, neni pro nas problem v pripade nouze se postarat o tuto kesku ![]()
dej vedet pres profil nebo 607757142 Michal
Vyreseno
Paw & lucima