Prosim neberte toto tema tak, ze si delam reklamu na svoji vlastni cache, tak to opravdu neni. Jen si rikam, ze treba nekdo rad hraje hry u pocitace a mohlo by ho to bavit. Je docela skoda, aby server, ktery se podarilo pro online zavody zajistit, vetsinu casu lezel ladem. Uzijte si to B)
Tak jsem asi hodinku bojoval a neujel ani kolo, nejak to bylo neriditelne a kazdou upravou nastaveni to bylo jenom horsi
Nevim, auto zavody jsem jezdil rad, dokonce i ty pokrocilejsi, ale tohle je tak pretechnitizovane, jej… Navic nevim, jestli je to pingem nebo cim, ale proste to ma tak o vterinu, nekdy o pet, nekdy vubec opozdene reflexy, zkratka si to dela co chce.
Kdyby se to nekomu podarilo nastavit tak, aby se to dalo hrat, dejte vedet, rad ten limit trhnu ![]()
Jinak luxusni napad!!
Chvili jsem to hrali, delal jsem cas kolem 1:25, ale pak jsem si nejak poladil auto a je to neovladatelny ![]()
Chce to trosku trpelivosti, zajed se to da. ![]()
Pokud jsou problemy s nastavenim auta, zkuste treba to, se kterym bylo dosazeno svetoveho rekordu trati. Postup: Klavesa ESC zobrazi menu, tam zvolte Garaz a vpravo nahore lze kliknout na "WR_SETUP", tj. zminene nastaveni auta.
Hra vyzaduje rozumny vykon PC, tak pro jistotu prosim zkontrolujte cislo vlevo nahore, ktere je videt pri jizde. melo by byt vyssi nez 20-25, coz udava rychlost zobrazovani (FPS).
tak ja to teda jeste zkusim ![]()
Peklo! Chybi 3 vteriny ![]()
Sice reklama, ale pěkný nápad. Hned jsem si s chutí zajezdil a získal souřadnice. Překvapivě pěkný simulátor, doporučuji uspořádat hromadný lov souřadnic (několik kamarádů najednou - a kdo je získá první…). ![]()
Taky si zkusim zajezdit,ale odlov asi nehrozi,mam to krapet z ruky a navic jsem dneska ztratil GPeSku:(
Kam se na to hrabe škola smyku ![]()
Jelikoz jsem stale nebyl schopen cilovy cas pokorit, zkusil jsem to ted dopoledne a bohuzel musim potvrdit svuj dojem ze vcerejsiho odpoledne
Pres den je to proste nehratelne, alespon u me. Nevim, na jakem serveru to bezi, ale ziskavam pocit, ze je pres den celkem vytizen. Vecer a v noci je to hratelne a ja to pokorim, pres den spise nedoporucuji…
BTW jsem si projel pro jistotu svoje pingy, vlezu se na Seznam do 10ms…
Zkousim to pres den prubezne a zadne problemy s hratelnosti nejsou. K serveru mam stejne "blizko" jako vsichni ostatni. Je umisten v Praze na dobrem pripojeni, takze tam bych chybu spis nehledal. Samozrejme pretizeni serveru nemuzu vyloucit, to se rozumi.
Pak se omlouvam, chyba bude nekde jinde, nejspis mezi klavesnici a zidli! ![]()
EDIT: tak jsem to zase zkusil a me zkusenosti se potvrdily, nevim, kde je zadrhel, snizil jsem vsechno na nejnizsi, mam pohodovych 50 fps, pingy na seznam stabilni kolem 10 ms, fakt nevim, kde je chyba, ale rizeni proste reaguje s variabilnim lagem, obcas zareaguje az po vterine, to by se clovek divil, co vsechno za vterinku muze stat :-)… Neda se to jet… Jak rikam, v noci jsem jezdil v pohode, ale pres den nehratelne…
EDIT2: no co ja vim, ted to zase chvili jelo v pohode a mam Te! Cha
Takovou radost uz jsem dlouho nemel B) Diky, je to luxusni ![]()
Tak jsem úspěšně protlačil těch 147MB:o přes dráty jdu na to.
Před pár roky jsem u LFS(jen demo a bez sítě) strávil desítky hodin tak snad se výsledky brzy dostaví. Ale vzhledem k tomu že mi GC.com ukazuje vzdálenost 194km vzdušnou čarou, tak to s odlovem nevidím zase tak žhavě:( no uvidíme.
A sakra tak jsem se moc daleko nedostal!
Když chci soubor spustit, tak se to nejdřív zeptá na adresář pro rozbalení a když to odmáčknu vyskočí okno 7-zip: Diagnostic messages s hláškou "Can not open file ‘D:\LFS\gc-lfs.exe as’ archive".
Co s tím, kdo mi poradí???
Hustě hustě…tak tohle překvapilo, škoda jen že keš mmám tak daleko. Nicméně..přijdu z práce a testnu to s myškou..pokud to nepujde tak jak to slo drive, tak holt ten volant - kterej se mi rozbyl a kvuli tomu jsem to prestal hrat - budu muset opravit. Díky za super nápad!!
Konečně se mi to povedlo.3koda jen ,že jí mám tak daleko od bydliště ![]()
Pokud někdo chce tak by jsme si mohli dneska večer zajezdit. Ve 20:30 sraz na dráze ![]()
skoda, ze jsem si to nepřečetl dřív, LFS si občas zajezdím, takže to zkusím, ale nejdřív v neděli večer, protože jedu na víkend pryč, tak se můžem přes toto forum domluvit, pěkný víkend všem závodníkům a kačerům ![]()
Všem dosud neúspěšným (a poctivým ;)) lovcům cache Dromy#1 - Autodrom se oznamuje, že čas pro získání souřadnic byl prodloužen z 1:22 na 1:25.